Visi raksti

 1

Kā zināms, šajā laikā Ķīpsalas izstāžu hallē notiks kārtēja 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „Māja I”.

 2

Daudzus no mums bieži nomoka šie jautājumi. Lai ieviestu skaidrību visos šajos jautājumos, ar kuriem saskaramies mājas labiekārtošanas procesā– dzīvokļa remonts, jauna mājas būvniecība vai arī vēlēšanās ieviest kaut ko jaunu jau esošajā telpas interjerā, mēs pacentīsimies sniegt maksimāli izsmeļošas atbildes uz tiem un izskaidrot galvenās detaļas un nianses, sadarbojoties ar interjera dizaineru.

 3

Fine Design dalās ar padomiem kā iekārtot nelielo telpu ar DEKO žurnāla lasītājiem.

 

deko

 4

Tuvojas kārtējā  būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2016” Ķīpsalā.

 5

Interjeru dizaineri ir pastāvīgi krāmu tirdziņu apmeklētāji. Gan tie, kuri tikko uzsākuši savu karjeru, gan arī pasaules slavenākie dizaineri. Jo šajās vietās var atrast neparastus, neatkārtojamus un interesantus interjera priekšmetus. Priekšmetus ar vēsturi, retus un vērtīgus priekšmetus, kas interjerā ienesīs ekskluzivitāti un padarīs to īpašu. Un pavisam nav obligāti, lai Jūsu interjers būtu veidots klasiskā stilā, lai to varētu papildināt ar priekšmetu no krāmu tirgus. Interesanti atradumi teicami saskan arī ar mūsdienīgiem interjera priekšmetiem, neskatoties uz savu ievērojamo vecumu. 

 6

Tuvojas kārtējā  būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2015” Ķīpsalā.

 7

Lai padarītu interjeru daudz personīgāku un daudz mājīgāku mēs bieži vien izmantojam kaut kādus interjera priekšmetus, kuri ir mūsu dzīvē jau daudzus gadus, un kuriem ir sava vēsture, vai arī aizpildām telpu ar mums dārgām fotogrāfijām, kuras glabā atmiņā brīnišķīgus momentus. Bet vēl ir viens veids kā pievienot telpai dvēseli – tas ir izgatavot savām rokām kaut ko speciāli konkrētajam interjeram, un tādā veidā ielikt daļiņu sevis ne tikai šajā priekšmetā, bet arī telpā kopumā.  

 8

Apmeklējot Franču Rivjēru un padzīvojot, Provansas reģionā, kur krastu apskalo Vidusjūra, bet pretī diženi slejas Alpu kalni, rodas milzīga vēlēšanās parunāt par vienu no populārākajiem interjera stiliem – kantri stilu. 

 9

Šajā rakstā mēs nesniegsim sīku vēsturisku izziņu par baroka tēmu un neaplūkosim spilgtākos šī stila piemērus arhitektūrā, kuru nav mazums, un kuri apžilbina ar savu greznumu un krāšņumu. Mēs tikai mazliet pieskarsimies šai tēmai un sniegsim padomus tiem, kuri vēlas reproducēt šī stila atmosfēru mūsdienās, parādot kā piemēru, nelielas, bet pietiekoši labi saglabājušos ģimenes māju Nicā – Laskari pili. 

 10

Un tā, jaunu iespaidu gūšanai, radošām idejām un iespaidiem, Fine Design dosies uz vienu no interesantākajām, no arhitektūras viedokļa, pilsētām – uz Barselonu. 

 11

2014. gadā no 16. līdz 19. oktobrim visiem, kam ir aktuāls mājokļa labiekārtošanas jautājums, būs lieliska iespēja apmeklēt starptautisko būvniecības, remonta un interjera izstādi „Māja. Dzīvoklis 2014” Ķīpsalā. Būsim ļoti priecīgi Jūs redzēt arī Fine Design stendā L25.

 12

Ziemassvētku un Jaungada svētku laiks – pats brīnišķīgākais gadā. Šajā laikā, kā nekad citu reizi, mēs izrotājam savas mājas, satiekamies ar radiniekiem un tuviniekiem un, protams, dāvinām dāvanas.

Nu ko, lai kā izgatavotas savām rokām dāvanas, visai ģimenei kopā izrotāta eglīte vai ar savām rokām izcepti Ziemassvētku cepumi, tas taču nes sevī vislielāko mīlestību un vērtību?

Lūk, daži piemēri tam, kā var ieviest svētkos vairāk individualitātes, izmantojot vienkāršus dekorēšanas paņēmienus.

 13

Par visnozīmīgāko apmeklējuma mērķi Milānā studija Fine Design, protams, izvēlējas dizaina muzeju Triennāle. Un ne tikai tāpēc, ka vasaras diena jūnijā tur ir iespējams paslēpties no karstuma, bet arī tāpēc, ka tur var atļauties "pieskarties" skaistumam.

 14

Tuvojas kārtējā  būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2013” Ķīpsalā.

 15

Noslēdzas lielākās Baltijas būvniecības izstādes „Māja I 2013” nedēļa.  Mums kā dalībniekiem, tas bija ļoti interesants un nozīmīgs notikums.

Kā zināms, šajā laikā Ķīpsalas izstāžu hallē notiks kārtēja 27. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „Māja I”.

Vulkāni, geizeri, ledāji, ģeotermālie avoti, fjordi, melnās smiltis – visiem šiem vārdiem nav nekādas saistības ar interjera dizainu. Tomēr bez viņiem nevar iedomāties visu nākamā Fine Design galamērķa – Islandes – krāšņumu.

No 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā tika norisināta  mājokļa un interjera pilnveidošanas izstāde „Māja. Dzīvoklis 2012”.  Un kur ir interjera pilnveidošana – tur arī Fine Design.

Izlasot Design District Week, kas tika norisināta no 7. līdz 10. 2012. gada jūnijam Helsinkos, ieplānoto pasākumu programmu, Fine Design devās redzēt savām acīm  Alvara Aalto projektētus arhitektūras objektus, kā arī citus pasaules slavenos dizaina šedevrus.