Visi raksti

 1

Tieši pirms gada mūsu uzņēmums izstrādāja unikālas audumu apdrukas un radīja interjera audumu kolekciju Fine Line. Atzīmēt mūsu jaunā produkta gadadienu, mēs nolēmām ar vēl vienu jaunu izstrādājumu - krēslu KIBOKO, kas izgatavots ne tikai pēc mūsu skicēm, bet arī tapsēts ar Fine Line kolekcijas audumu.
Krēsls KIBOKO tika radīts sadarbībā ar unikālo un dizaineru mēbeļu ražošanas uzņēmumu Andano.

 2

Ar prieku paziņojam, ka mūsu dizaina studija piedāvā ne tikai pilnu projektu vadību un realizāciju, bet Fine Design tagad ir sava profesionāla mēbeļu ražotāju komanda, kas izgatavo mēbeles un interjera priekšmetus saviem projektiem ar lielu uzmanību detaļām un izmantojot tikai augstas kvalitātes materiālus un furnitūru.

Esam pārliecināti - kad jums patīk tas, ko jūs darāt, kad jūs ieliekat dvēseli radīšanas procesā, tad tas pēc tam tiek izjusts arī rezultātā!

 

 3

Unikāls! JAUNUMS! Tavam interjeram!
Interjera audumu kolekcija - Fine Line!
Tas ir vairāk kā tikai audums, krāsa, raksts vai interjera tekstils.. tās ir sajūtas, kombinācijas, stāsts, tā ir unikāla audumu kolekcija no Fine Design! Līdzsvaro savu dzīves telpu ar aizraujošām detaļām, kas neļaus zaudēt svaiguma un mūsdienīguma sajūtu. 

Maini akcentus un telpa nekad nenovecos!

 4

Vēl viena ekskluzīva lustra no Fine Design speciālistiem aizņēma savu goda vietu mūsu interjerā!

Skaties tapšanas procesu no skices līdz realizācijai.

Fine Design interjera dizaina studija - tā ir vieta, kur ne tikai rodas oriģinālas idejas, bet arī notiek to īstenošana!

 5

Mēs izstrādājam ne tikai ekskluzīvas auduma kolekcijas, bet arī taisām unikālas lampas - unikālam telpam. 
Lustras gabarīti augstumā sasniedz gandzrīz 3 metrus un 1,5 m diametrā. Tā sastāv no 9 metāla riņķiem, 28 stikla plafoniem un vairāk kā 70 m speciāli no Itālijas pasūtīta kabeļa. 

Ideja. Skices. Rasējumi. Izpilde.

 6

Kad krāsa nes gaismu, process gandarījumu, bet rezultāts mieru un prieku! Dekoratīva krāsošana, apgleznošana, vaskošana. Darbs ar Annie Sloan Chalk Paint krāsām un vaskiem.

 7

Kā zināms, šajā laikā Ķīpsalas izstāžu hallē notiks kārtēja 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „Māja I”.

 8

Daudzus no mums bieži nomoka šie jautājumi. Lai ieviestu skaidrību visos šajos jautājumos, ar kuriem saskaramies mājas labiekārtošanas procesā– dzīvokļa remonts, jauna mājas būvniecība vai arī vēlēšanās ieviest kaut ko jaunu jau esošajā telpas interjerā, mēs pacentīsimies sniegt maksimāli izsmeļošas atbildes uz tiem un izskaidrot galvenās detaļas un nianses, sadarbojoties ar interjera dizaineru.

 9

Interjeru dizaineri ir pastāvīgi krāmu tirdziņu apmeklētāji. Gan tie, kuri tikko uzsākuši savu karjeru, gan arī pasaules slavenākie dizaineri. Jo šajās vietās var atrast neparastus, neatkārtojamus un interesantus interjera priekšmetus. Priekšmetus ar vēsturi, retus un vērtīgus priekšmetus, kas interjerā ienesīs ekskluzivitāti un padarīs to īpašu. Un pavisam nav obligāti, lai Jūsu interjers būtu veidots klasiskā stilā, lai to varētu papildināt ar priekšmetu no krāmu tirgus. Interesanti atradumi teicami saskan arī ar mūsdienīgiem interjera priekšmetiem, neskatoties uz savu ievērojamo vecumu. 

 10

Lai padarītu interjeru daudz personīgāku un daudz mājīgāku mēs bieži vien izmantojam kaut kādus interjera priekšmetus, kuri ir mūsu dzīvē jau daudzus gadus, un kuriem ir sava vēsture, vai arī aizpildām telpu ar mums dārgām fotogrāfijām, kuras glabā atmiņā brīnišķīgus momentus. Bet vēl ir viens veids kā pievienot telpai dvēseli – tas ir izgatavot savām rokām kaut ko speciāli konkrētajam interjeram, un tādā veidā ielikt daļiņu sevis ne tikai šajā priekšmetā, bet arī telpā kopumā.  

 11

Apmeklējot Franču Rivjēru un padzīvojot, Provansas reģionā, kur krastu apskalo Vidusjūra, bet pretī diženi slejas Alpu kalni, rodas milzīga vēlēšanās parunāt par vienu no populārākajiem interjera stiliem – kantri stilu. 

 12

Šajā rakstā mēs nesniegsim sīku vēsturisku izziņu par baroka tēmu un neaplūkosim spilgtākos šī stila piemērus arhitektūrā, kuru nav mazums, un kuri apžilbina ar savu greznumu un krāšņumu. Mēs tikai mazliet pieskarsimies šai tēmai un sniegsim padomus tiem, kuri vēlas reproducēt šī stila atmosfēru mūsdienās, parādot kā piemēru, nelielas, bet pietiekoši labi saglabājušos ģimenes māju Nicā – Laskari pili. 

 13

Un tā, jaunu iespaidu gūšanai, radošām idejām un iespaidiem, Fine Design dosies uz vienu no interesantākajām, no arhitektūras viedokļa, pilsētām – uz Barselonu. 

 14

Fine Design dalās ar padomiem kā iekārtot nelielo telpu ar DEKO žurnāla lasītājiem.

 

deko

 15

Ziemassvētku un Jaungada svētku laiks – pats brīnišķīgākais gadā. Šajā laikā, kā nekad citu reizi, mēs izrotājam savas mājas, satiekamies ar radiniekiem un tuviniekiem un, protams, dāvinām dāvanas.

Nu ko, lai kā izgatavotas savām rokām dāvanas, visai ģimenei kopā izrotāta eglīte vai ar savām rokām izcepti Ziemassvētku cepumi, tas taču nes sevī vislielāko mīlestību un vērtību?

Lūk, daži piemēri tam, kā var ieviest svētkos vairāk individualitātes, izmantojot vienkāršus dekorēšanas paņēmienus.

 16

Par visnozīmīgāko apmeklējuma mērķi Milānā studija Fine Design, protams, izvēlējas dizaina muzeju Triennāle. Un ne tikai tāpēc, ka vasaras diena jūnijā tur ir iespējams paslēpties no karstuma, bet arī tāpēc, ka tur var atļauties "pieskarties" skaistumam.

 17

Tuvojas kārtējā  būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2013” Ķīpsalā.

 18

Noslēdzas lielākās Baltijas būvniecības izstādes „Māja I 2013” nedēļa.  Mums kā dalībniekiem, tas bija ļoti interesants un nozīmīgs notikums.

Kā zināms, šajā laikā Ķīpsalas izstāžu hallē notiks kārtēja 27. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „Māja I”.

Vulkāni, geizeri, ledāji, ģeotermālie avoti, fjordi, melnās smiltis – visiem šiem vārdiem nav nekādas saistības ar interjera dizainu. Tomēr bez viņiem nevar iedomāties visu nākamā Fine Design galamērķa – Islandes – krāšņumu.

No 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā tika norisināta  mājokļa un interjera pilnveidošanas izstāde „Māja. Dzīvoklis 2012”.  Un kur ir interjera pilnveidošana – tur arī Fine Design.