Ziemassvētku dekora idejas no Fine Design

Ziemassvētku dekora idejas no Fine Design

2013. gada 10. decembris

Ziemassvētku un Jaungada svētku laiks – pats brīnišķīgākais gadā. Šajā laikā, kā nekad citu reizi, mēs izrotājam savas mājas, satiekamies ar radiniekiem un tuviniekiem un, protams, dāvinām dāvanas.

Nu ko, lai kā izgatavotas savām rokām dāvanas, visai ģimenei kopā izrotāta eglīte vai ar savām rokām izcepti Ziemassvētku cepumi, tas taču nes sevī vislielāko mīlestību un vērtību?

Lūk, daži piemēri tam, kā var ieviest svētkos vairāk individualitātes, izmantojot vienkāršus dekorēšanas paņēmienus.

1. Svece, svecīte.

Sveces ir viens no neatņemamiem šo svētku elementiem. Tad kāpēc nepadarīt tos unikālus? Šim nolūkam jums būs nepieciešama svece, kuru dekorēsim (vislabāk balta), salvetes ar Jaungada tematiku, tējkarote un vēl viena svece (jebkāda), virs kuras tiks karsēta tējkarote..

Paveikšana vienkārša – pielieciet izgriezto salvetes motīvu (pašu plānāko slāni ar zīmējumu) pie sveces. Ieliekto karotītes daļu paturiet virs degošas sveces, līdz tā sakarst, un pēc tam ar izliekto daļu paberzējiet salveti. Jūs redzēsiet, ka attēls iegrimst vaskā un atdziestot, iekļaujoties svecē. 

 svechi1svechi2

Šāda dāvana vienmēr pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. 

2. Par ko stāsta eglīšu bumbas.

Vēl viens obligātais dekora elements – eglīšu rotājumi. Vienam patīk izgreznot eglīti ar pilnīgi dažādām bumbiņām, gan krāsas, gan formas ziņā, bet cits vēlas redzēt vienotu krāsu gammu un pilnīgu kārtību uz eglītes. Taču jāsaka, ka daudziem, paši mīļākie un vērtīgākie rotājumi, ir rotas ar savu „vēsturi”.

Un, ja jums šādu rotu nav, tad pats īstākais laiks tās radīt pašiem. Eglīšu bumbas dekorēšanai jūs varat izmantot visdažādākos materiālus un līdzekļus – uzzīmēt uz tām ar akrila krāsām, aplīmēt ar tām pašām dekoratīvajām salvetēm, aptīt ar audumu, izgreznot ar dekoratīviem elementiem (pogām, lentēm, spīguļiem, vates un tml.).

elochnij shar

3. Nepārprotami mājieni.

Un tā, dāvanas sagatavojāt, eglīti izrotājāt, atlicis tikai izrotāt māju. Lūk, viena vienkārša dekora ideja, kuru viegli izgatavot, bet izmantot var tik daudzos variantos, kādiem tikai pietiek fantāzijas. 

Šim nolūkam jums būs nepieciešama atverama bumba, sizalkaņepes, sausi aromātiski ziedi, sērkociņu kārbiņas un nedaudz iesaiņojamā papīra un lentes. No sērkociņu kastītēm mēs veidojam mazas „dāvaniņas”, bet ar visiem pārējiem elementiem vienkārši piepildām bumbas iekšpusi. Sanāks ļoti interesantas dekoratīvās bumbas, kuras jūs varat izmantot kā kompozīciju uz galda, vai arī piekarināt pie kā vien vēlaties. Tās var izgatavot visdažādākā izmēra, jo asortiments ļauj arī piepildīt ar jebkādām citām lietām, kuras jums liekas interesantas. Bet var arī, katrā kārbiņā uzrakstīt Jaungada vēlējumu un bumbiņas adresēt tieši saņēmējam.

Galvenais, nebaidieties mēģināt, eksperimentēt, radīt un izmantot fantāziju. 

shar1shar2shar3

Fine Design sveic jūs svētkos un vēl labklājību katrai mājai!

ng