Dzīvokļa, telpu, istabas dizains un interjers

Kādi mēs esam?

Radoši, kreatīvi, disciplinēti, profesionāli un organizēti.

Ko mēs darām?

Sniedzam visu ar interjera dizaina veidošanu saistītu pakalpojumu klāstu: izstrādājam dizaina projektus, sagatavojam tehnisko dokumentāciju projekta realizācijai, veicām autoruzraudzību, piemeklējam mēbeles, aksesuārus un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Kā mēs darām?

Skaisti, droši un funkcionāli, apvienojot estētisko redzējumu ar tehniskām zināšanām un praktiskām iemaņām.

Fine Design ne tikai izstrādā dizaina projektu Jūsu mājai vai dzīvoklim, bet ļauj justies laimīgākam tajā. Jo labi pārdomāts telpas dizains tieši ietekmē Jūsu labsajūtu un noskaņojumu!

Aktuāli

 1

Tieši pirms gada mūsu uzņēmums izstrādāja unikālas audumu apdrukas un radīja interjera audumu kolekciju Fine Line. Atzīmēt mūsu jaunā produkta gadadienu, mēs nolēmām ar vēl vienu jaunu izstrādājumu - krēslu KIBOKO, kas izgatavots ne tikai pēc mūsu skicēm, bet arī tapsēts ar Fine Line kolekcijas audumu.
Krēsls KIBOKO tika radīts sadarbībā ar unikālo un dizaineru mēbeļu ražošanas uzņēmumu Andano.

 2

Ar prieku paziņojam, ka mūsu dizaina studija piedāvā ne tikai pilnu projektu vadību un realizāciju, bet Fine Design tagad ir sava profesionāla mēbeļu ražotāju komanda, kas izgatavo mēbeles un interjera priekšmetus saviem projektiem ar lielu uzmanību detaļām un izmantojot tikai augstas kvalitātes materiālus un furnitūru.

Esam pārliecināti - kad jums patīk tas, ko jūs darāt, kad jūs ieliekat dvēseli radīšanas procesā, tad tas pēc tam tiek izjusts arī rezultātā!

 

 3

Unikāls! JAUNUMS! Tavam interjeram!
Interjera audumu kolekcija - Fine Line!
Tas ir vairāk kā tikai audums, krāsa, raksts vai interjera tekstils.. tās ir sajūtas, kombinācijas, stāsts, tā ir unikāla audumu kolekcija no Fine Design! Līdzsvaro savu dzīves telpu ar aizraujošām detaļām, kas neļaus zaudēt svaiguma un mūsdienīguma sajūtu. 

Maini akcentus un telpa nekad nenovecos!

Atsauksmes

Отзыв

Очень рады сотрудничеству с Fine design. Все просьбы, наработки, идеи, "а может" учтены и дизайн принят нами с первого раза. Все делалось по договоренным срокам, а они были сжаты и мы просили сделать побыстрее. На любой вопрос нам отвечали, вплоть до указания в каком магазине можно купить конкретную вещь из дизайна... В любом случае, когда соберемся делать следующие помещения, будем сотрудничать с Ольгой еще раз. Спасибо!

Ирина и Вадим 2017. gada 18. maijs

Sapņu īstenošana

Lieliska stila izjūta, individuāla pieeja, liela pieredze - pateicoties šīm īpašībām, Fine Design studijas dizaineri radīja, manuprāt, īsto interjeru šedevru, strādājot pie mūsu projekta. Vēlos personīgi pateikties Olgai un visiem, kas palīdzēja īstenot mūsu sapni par ideālo māju.

Līga S. 2016. gada 11. februāris

Konsultācija

Jūsu konsultācija ļoti palīdzēja un iedvesmoja uz lielākām pārmaiņām. Liels paldies!

Saiva 2015. gada 13. oktobris

Благодарность

Очень довольны, что обратились именно в эту дизайн студию. Дизайнер не только учла все наши пожелания, но и предложила свои интересные решения по перепланировке и использованию отделочных материалов. Хочется сказать спасибо за ваш профессионализм, за вашу фантазию и огромное внимание деталям. Творческих успехов вам!

Алексей и Марина 2014. gada 12. augusts